0186 MATRIX
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 0186 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | FLAMED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 197cm / 78inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 350kg |
| Block | 0186 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | FLAMED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 197cm / 78inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 500kg |
| Block | 0186 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 197cm / 78inch |
| Thickness | 4.0cm / 1⅝inch |
| Weight | 750kg |